معرفی تابلو طرح ریتال

ارسال شده توسط :

معرفی تابلو طرح ریتال : در این بخش از سایت آموزش تابلو برق و تاسیسات الکتریکی

به معرفی تابلو های پر کاربرد طرح ریتال می پردازیم و به صورت مختصر شما

را با تابلو های طرح ریتال آشنا می کنیم. تابلو های طرح ریتال کاربرد فراوانی

در صنعت برق داشته و یکی از پر کاربرد ترین تابلو ها بوده و برای

مراکز صنعتی, کارگاه ها, کارخانجات, و در کل برای مکان هایی

که ...

Continue Reading →
0

ماشین آلات صنعت تابلو سازی در دنیا چه پیشرفت هایی داشته اند؟

ارسال شده توسط :

در صنعت تابلو سازی، ماشین آلات تخصصی غالبا ماشین آلات ورقکاری هستند. در حال حاضر تکنولوژی مورد استفاده در ماشین آلات موجود در کارخانجات ایرانی حداقل مربوط به یک دهه پیش هستند.
امروزه ماشین آلات برای نیازهای مختلف توسط سازندگان سفارشی سازی شده اند؛ به طور مثال در کارخانه هایی که برای تابلو سازان بزرگ دنیا قطعه سازی انجام می دهند به جای استفاده از دستگاه های رایج در ایران مثل قیچی، پانچ پرس، پرس ...

Continue Reading →
0

احتمال افزایش تعرفه خرید برق از نیروگاه‌ها/فرصت‌های پیش روی صنعت نیروگاهی

ارسال شده توسط :

 باوجودآنکه سهم شرکت‌های نیروگاهی ازجمله سهم‌های شفاف و بی حاشیه بازار است و معمولاً نوسان زیادی ندارد، ولی نیروگاهی‌ها نیز در این مدت رشد مناسبی داشته‌اند. این گروه تحت تأثیر زمزمه احتمال تجدید ارزیابی نیروگاه دماوند و نیز احتمال افزایش تعرفه برق، این روز‌ها جذابیت بیشتری یافته‌اند.

محمدعلی وحدتی رئیس هیئت‌مدیره سندیکای شرکت‌های تولیدکننده برق  در خصوص تعرفه برق نیروگاه‌ها بیان کرد: بخشی از برق تولیدی در نیروگاه‌ها طبق قرارداد خرید تضمینی توسط وزارت نیرو، از نیروگاه‌ها خریداری می‌شود و بخشی ...

Continue Reading →
0

بازار صنعت تابلو برق اشباع است

ارسال شده توسط :

رئیس انجمن سازندگان تابلوهای برق ایران با بیان اینکه صنعت تابلو برق یک صنعت اشباع است و واردات ایجاد مشکل می کند گفت:انتظار داریم که دولت در قراردادها چه بصورت فاینانس و چه بصورت سرمایه ­گذاری خارجی تابلو برق به عنوان یک محصول وارد نکند.

سید علی کهفی قانع که چندی قبل در گفت و گو با خبرنگار فارس در خصوص واگذاری تولید تابلوهای برق در قرارداد بیدبلند به شرکت تحت لیسانس آلمان ...

Continue Reading →
0

واحد اول بخش بخار نیروگاه سیکل ترکیبی جهرم به شبکه سراسری برق متصل شد

ارسال شده توسط :

به‌گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی وزارت نیرو (پاون)، حمید سرداری در این باره اظهار کرد: واحد اول بخش بخار نیروگاه سیکل ترکیبی جهرم مورخ 27 فروردین 1397 به شبکه برق کشور سنکرون شد و با بهره برداری از این واحد به ظرفیت 160  مگاوات، میزان تولید برق از واحدهای نیروگاهی کشور به 78 هزارو 644 مگاوات خواهد رسید.
وی ادامه داد: نیروگاه سیکل ترکیبی جهرم در قالب 6 واحد گاز با ظرفیت نامی 954 مگاوات در استان فارس و به مالکیت ...

Continue Reading →
0

كارگروه تخصصي ايمني صنعت برق تشكيل شد

ارسال شده توسط :

با تشكيل كارگروه تخصصي ايمني صنعت برق، تدوين و به روزآوري رويه ها، دستورالعمل ها و مقررات ايمني، تدوين روش يكپارچه تجزيه و تحليل و تصميم سازي حوادث در دستور كار توانير قرار می‌گیرد.

به‌گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی وزارت نیرو (پاون)؛ آرش كردي مديرعامل شركت توانير با ابلاغ احكام جداگانه اي، دستور تشكيل كارگروه تخصصي ايمني صنعت برق را صادر كرد.
بر اساس احكام صادر شده، تدوين و به روزآوري رويه ها، دستورالعمل ها و مقررات ايمني، تدوين روش يكپارچه تجزيه و ...

Continue Reading →
0
ذخیره صفحه فعلی به عنوان قالب 12